Lefkimmi (Corfu)
Hotele i apartamenty Lefkimmi (Corfu), wszystkie zakwaterowania w Lefkimmi (Corfu)
4-gwiazdkowe hotele w Lefkimmi (Corfu)
Pokaż więcej + Mniej -
Sun 'N Chill, Boutique Apartments & Beach Villa
Parakladi Lefkimmi Corfu Greece, Lefkimmi (Corfu), Grecja
Port w Lefkimmi znajduje się około 20 min piechotą od hotelu Sun 'N Chill, Boutique Apartments & Beach Villa Lefkimmi, który oferuje zabiegi SPA, ruszt do barbeque i teren zabaw.
Villa Georgia
3 Parodos 5I, Lefkimmi (Corfu), Grecja
Goście mogą korzystać z ogrodu w hotelu Villa Georgia Lefkimmi, który posiada balkon. Bouka's Beach znajduje się prawie 10 min autem od hotelu, a Lefkimmi, Bouka Beach - w około 2 km.
3-gwiazdkowe hotele w Lefkimmi (Corfu)
Pokaż więcej + Mniej -
Il Mirto Verde
Φουκαριο, Lefkimmi (Corfu), Grecja
Goście mogą zanurzyć się w ciszy i spokoju ogrodu w hotelu Il Mirto Verde Lefkimmi, który oferuje balkon.
Alykes Family Resort
Alykes Lefkimmis Corfu, Lefkimmi (Corfu), Grecja
3-gwiazdkowy Alykes Family Resort Lefkimmi leży 45 km od lotniska Korfu oraz oferuje restaurację dla wygody gości.
Polecane hotele w Lefkimmi (Corfu)
Pokaż więcej + Mniej -
- Hotel Casa Matina
- Ostrica Family Beach House
- Apartament Pine Tree Family House
- River Breeze House
- Liatiko Cottage House
- Barbara'S Beach House
- Villa Vasiliki
- Terracotta Beach House
- Captain Theo'S Modern Apartment Maria
- Anemomylos Lefkimmi Luxus Suites-Boutique Hotel & Pool
- Captain Theo'S Modern Apartment Martina
- Villa Evanna
- Levante Homes
- Apartament Gaia Modern House
- Casa Pierina - Traditional Guest House
- Corcyrana Apartment
- Beachfront Bliss In Corfu - Vasiliki'S Sea House
- Willa Burnelia Garden House
- Corfu Suites M Brothers
- Captain Theo Apartment Annoula
- Mary'S Country House
- Victoria'S Suites Corfu
- Alechimmo Authentic Corfiot Style House - 2 Bedrooms - Split Level
- Gs Country House
- Alex'S Seafront Vacation House
- Myrillashome
- Willa Σγουρής
- Alexandra Studio 10
- G Quattro Luxury Apartments
- Classic House
- Case D ' Oro
- Olive Terra Holiday Aparments
- Aristidis Apartments
- Margaret Apartments
- Apartament Koul House
- Alexandra Studio 7
- Alexandra Studio 2
- Portico Verde Private Villa With Pool | Corfu
- Alexandra Studio 8
- Il Mirto Verde Suites
- Voltos Cozy Apartment
- Lefkimmi Village
- Apartament Kantouni Mezzamorto
- Villa Marafen
- Kiki Guest House
- Village Escape House By Corfuescapes
- Dimitra Houses 1 - Seaside
- Panos Beach Home
- Summer House On The Sandy Beach Willa
Karia Holiday Home
Riglades, Karia, Lefkimmi (Corfu), Grecja
Karia Holiday Home Lefkimmi dysponuje tarasem z widokiem na ogród, 43 min jazdy od lotniska Korfu. Alykes Beach znajduje się 950 m od domu wakacyjnego, a Bouka's Beach jest w odległości 25-minutowego…
Navigats Traditional House Lefkimmi Village
21Ης Μαρτίου, Lefkimmi (Corfu), Grecja
W prawie 6 km od Navigats Traditional House Lefkimmi Village znajduje się Plaża Kavos. Dojazd na lotnisko Korfu zajmuje 42 min, a atrakcje przyrodnicze, takie jak Bouka's Beach, są w około 2 km.
od
259 USD
za jedną noc